Vybavení apartmánu Weiss Nová Pec  - apartmán č. 2

počet ložnic: 2 oddělené se samostatnými vchody

počet lůžek: 6 (3 x manželská postel), 2 x dětská postýlka

Vchod: vlastní ze suterénu

 

kuchyn-apartman-horni-01  2-loznice-apartman-weiss-1 2-koupelna-apartman-weiss-3


Jednoposchoďový apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi, koupelnou s WC a kuchyňkou s obývákem se nachází v prvním patře samostatně stojícího rodinného domu. K apartmánu vede schodiště se zábradlím. Součástí apartmánu je uzamykatelný prostor pro kola či lyže v suterénu.

Apartmán disponuje prostornou předsíní, kde je umístěna lednička s mrazákem a skříně.

V první ložnici jsou umístěné dvě manželské postele a dětská postýlka, prostorná zrcadlová skříň pro oblečení, 2 x noční stolek s lampičkou a polička nad manželskou postelí. Ložnice má okno s výhledem do zahrady. Ložnice má vlastní vchod a nabízí tak absolutní soukromí.

Ve druhé ložnici se nachází manželská postel, dětská postýlka, 2 x noční stolek s lampičkou, křeslo, prostorná skříň se zrcadlem a okno s výhledem do zahrady

V další, dveřmi oddělené místnosti se nachází kuchyň s útulným obývacím pokojem, televizí se satelitem a velkým balkónem s výhledem do krajiny a možností posezení.

Kuchyň byla v roce 2019 kompletně rekonstruována a je vybavena el.sporákem s keramickou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, dřezem, nádobím, jídelním stolem a varnou konvicí.

V útulném obýváku se nachází TV se satelitem a křesla.

Koupelna s WC v jedné místnosti je vybavena vanou, sprchou, umyvadlem se zrcadlem a sušákem na prádlo.

Více fotografií apartmánu Weiss č.2 si prohlédnete zde.

 
adultporn